logo
GS TV HD
Paylaş:
15 Ağustos 2020 Cumartesi 01:32:44
01:15América FC-MG - Operário-PR |N|Canlı
01:09Legion Brest - BrestCanlı
02:00Orlando City - Fort Lauderdale
02:30Associação Atlética Ponte Preta - Vitoria Salvador
02:30Potiguar - America Natal
03:00Forward Madison - South Georgia Tormenta
03:00Cashmere Technical - Nelson Suburbs
03:15Barcelona Sporting Club - Orense Sporting Club
03:30Paraná Clube - Esporte Clube Juventude
04:45South Hobart - Hobart United
05:00Riverside Olympic - Burnie United
05:00Clarence - South East United
05:00Ba - Rewa
05:00STT - Muang Hat United
05:30Puebla - Pachuca
05:45Ferrymead Bays - Coastal Spirit
07:00Olympia Warriors - Town Eagles
07:00Nadi - Suva
07:15Riverside Olympic - Glenorchy Knights
07:30Clarence United - Devonport City Strikers
08:00Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale
08:00Canberra White Eagles - Narrabundah
08:00Belconnen United - Monaro Panthers
08:00Canberra Olympic - Cooma Tigers
08:00Surfers Paradise Australian FutbolClub - Southport Warriors
08:00Aldariin Daichid - Deren
08:30Adelaide Victory - Playford City Patriots
08:30Fulham United - Western Strikers
08:30South Adelaide Panthers - West Adelaide
08:30West Torrens Birkalla - Adelaide Vipers
08:30White City FutbolClub - Seaford Rangers
08:30Adelaide City - Adelaide Olympic
08:30Adelaide Comets - Croydon Kings
08:30Cumberland United - Adelaide Blue Eagles
08:30Para Hills Knights - Adelaide Raiders
08:30Hills Brumbies - Spirit
08:45Woden Valley - Canberra
09:00Nerang Soccer Club - Robina City
09:00Metro Claremont - Kingborough Lions United
09:30Port Darwin - Casuarina
09:30Hobart Olympia Warriors - Launceston City
10:00Sydney - Western United
10:00Armadale - Inglewood United
10:00Balcatta - Bayswater City
10:00Floreat Athena - Cockburn City
10:00Gwelup Croatia - Perth FutbolClub
10:00Rockingham City - Joondalup
10:00Ashfield - University of Western Australia-Nedlands
10:00Fremantle City - Western Knights
10:00Joondalup United - Subiaco FutbolClub
10:00Mandurah City - Quinns
10:00Stirling Lions - Forrestfield United
10:00Gap - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:30Burleigh Heads - Palm Beach Sharks
11:00Albany Creek Excelsior - Brisbane Knights
11:00Caboolture - Bayside United
11:00Bonnyrigg White Eagles - Hakoah Sydney City East
11:00Svratka Brno - Moravsky Krumlov
11:00Sagamihara - Gifu
11:00Lions - Khoromkhon Klub
11:00Sindelic Belgrade - Crvena Zvezda Mali Mokri
11:15Logan Lightning - Rochedale Rovers FutbolClub
11:15Kurim - Mutěnice
11:15Brandys nad Labem - Jiskra Domažlice
11:15Kolin - Pardubice
11:15Libkani - Chlumec
11:15Motorlet Praha - Meteor Prague VIII
11:15Kladno - Benešov
11:15Slany - Sokol Hostoun
11:15Sokol Libiš - Loko Vltavín
11:30Brisbane Strikers - Queensland Lions
11:30Boskovice - Banik Ratiskovice
11:30Sokol Kraloviche - Dukla Jizni Mesto
11:30Viktoria Mariánské Lázně - Karlovy Vary
11:30Angkor Tiger - Naga World
11:30Electricite du Cambodge - Kirivong Sok Sen Chey
11:45Eastern Suburbs - Sunshine Coast Wanderers
12:00Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse
12:00Yokohama - Shonan Bellmare
12:00Redlands United FutbolClub - Brisbane Olympic United
12:00Blacktown Spartans - Raiders
12:00Druitt Town Rangers - Rockdale City Suns
12:00Kamatamare Sanuki - Blaublitz Akita
12:00Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka
12:00United - Quest United
12:00Trinity - Lao-Top
12:00Master 7 - Ezra
12:00Young Elephant - Viengchanh
12:00Polet Dorcol - Teleoptik
12:30Oita Trinita - Yokohama F. Marinos
12:30Adelaide Hills Hawks - Sturt Lions
13:00Tokyo - Nagoya Grampus
13:00Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka
13:00Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
13:00Seoul - Sangju Sangmu Phoenix
13:00Suwon Samsung Bluewings - Jeonbuk Hyundai Motors
13:00Ulsan Hyundai - Pohang Steelers
13:00Shandong Luneng Taishan - Shenzhen
13:00Avedøre - KFUM BK Roskilde
13:00Fremad Valby - Husum
13:00Skjold Birkerød - Allerød
13:00Flora Tallinn - Elva
13:00Vändra Vaprus - Pärnu Vaprus
13:00Nomme United - Levadia Tallinn
13:00Ansan Greeners - Jeonnam Dragons
13:00Gainare Tottori - Fukushima United
13:00Kagoshima United - Kataller Toyama
13:00Roasso Kumamoto - Vanraure Hachinohe
13:00Fagiano Okayama - Albirex Niigata
13:00Giravanz Kitakyushu - Machida Zelvia
13:00Znamya Truda - Kazanka
13:30Darwin Hearts - University Azzurri
14:00Karlslunde - Tarnby
14:00Otterup B&IK - Roskilde Boldklub af 1906
14:00Viby IF Fodbold - Varde
14:00FJK - JanPa
14:00Wolves - Åbo
14:00Moroka Swallows - Real Kings
14:00Anyang - Bucheon FC 1995
14:00Phnom Penh Crown - National Defense Ministry
14:00Smiltene BJSS - Auda Riga
14:00Saldus Leevon - Rēzekne
14:00Buganuud - DMU
14:00Moss - Florø
14:00Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin
14:00Zagłębie II Lubin - Goczalkowice-Zdroj
14:00Kaluga - Ryazan
14:30Berliner AK 07 - Union Furstenwalde
14:30Bischofswerdaer 08 - Auerbach
14:30Energie Cottbus - Lichtenberg 47
14:3063 Luckenwalde - Germania Halberstadt
14:30Optik Rathenow - Meuselwitz
14:30Skjold Sæby - Silkeborg KFUM
14:30EsPa - Espoo
14:30AmaZulu - Baroka
14:30Stellenbosch - Lamontville Golden Arrows
14:30Vinbergs - Rosengard
15:00Carl Zeiss Jena - Babelsberg 03
15:00Hertha - Lokomotive Leipzig
15:00International Leipzig - Carl Zeiss Jena
15:00Oberlausitz Neugersdorf - Martinroda
15:00Rostocker - Brandenburger Sud 05
15:00Giessen - Steinbach
15:00Slavoj - Treboradice
15:00Dalian - Guangzhou R&F
15:00Boldklubben Union - Ishoj
15:00Espoo - Grankulla
15:00JaPS - PK-35 Helsinki
15:00Pallo-Iirot - Kaarinan Pojat
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Nurmijärven Jalkapalloseura
15:00EuPa - II
15:00KyPa - Ri-Pa
15:00Atletico Malmi - Kontu Itä-Helsinki
15:00SavU - PeKa
15:00Union Plaani - STPS
15:00Husqvarna - Tord
15:00Hassleholm - Asarums
15:00Räppe GOIF - Bromolla
15:00Ullareds - Olympic
15:00Gauthiod - Lidköpings
15:00Hudiksvalls - Kungsangens
15:00Stockholm Internazionale - Fanna
15:00Bodens - Taftea
15:00Friska Viljor - Stode
15:00Grobina - Dinamo Riga
15:00Alta - Senja
15:00Nardo - Idrettsforeningen Fram
15:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Sokol Ostroda
15:00Rodina Moskova - Dynamo II Moskova
15:30Dynamo Moskova - Rotor Volgograd
15:30Rubin Kazan - Ural Sverdlovsk Bölgesi
16:00Örebro - Djurgårdens
16:00Frankonia Wernsdorf - Eisenhuttenstadt
16:00Meinerzhagen - Rodinghausen
16:00Norresundby - Vejlby-Risskov Idrætsklub
16:00Legion Tallinna - Nomme Kalju
16:00EPS - Kiffen 08
16:00LaPa - HAPK
16:00Peimari United - Tove
16:00Kotka - Vaasan Palloseura
16:00Stars - Sporting
16:00Finn Harps - Bohemian
16:00Karlskrona - Trollhättan
16:00Torns - Oskarshamns
16:00Dalstorps - Nosaby
16:00Oddevold - Vargarda
16:00Stenungsunds - Nordvärmland
16:00Kvarnsvedens - Karlbergs
16:00Skiljebo - Enskede
16:00Östersund - Gottne
16:00Sandviks - Umea Akademi
16:15Finnkurd - Tikka
16:30Kirchbichl - Natters
16:30Van - Gandzasar
16:30Polokwane City - Kaizer Chiefs
16:30Drumcondra - Kilnamanagh
16:30United - Tolka Rovers
16:45Ungmennafélagið Afturelding - Vestri
17:00Hamilton Academical - Mirren
17:00Kilmarnock - Johnstone
17:00Ross County - Dundee United
17:00Sarpsborg 08 - Molde
17:00Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
17:00Chemnitzer - Viktoria 1889
17:00Huchting - Blumenthaler
17:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Guarani
17:00Hercules Oulu - RoPS
17:00Kemi City - Oulun Luistinseura
17:00Ilves - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00HJK - Honka
17:00Musan Salama - Oulu
17:00Shamrock Rovers - Wexford Gençlers
17:00Halmia - Assyriska
17:00Västra Frölunda - Onsala
17:00Karlstad - Savedalens
17:00Enköpings - Fagersta Sodra
17:00Gamla Upsala - Stocksund
17:00Osterakers - Lidingö
17:00Echallens - Chaux-de-Fonds
17:00Red Star Zürich - Balzers
17:00Breitenrain - Basel
17:00Zürich - Köniz
17:00Young Fellows Juventus - Stade Nyonnais
17:00Leiknir Faskrudsfjordur - Knattspyrnudeild UMFG
17:00Kordrengir - Íþróttafélag Reykjavíkur
17:00Uppsveitir - Lettir Reykjavik
17:00Iþrottafelag Hafnarfjardar - Vestmannaeyjar
17:00Arendal - Bryne
17:00Kvik Halden - Fredrikstad
17:00Notodden - Flekkerøy
17:00Karpaty Krosno - Stal Mielec
17:001925 Kalisz - Korona Kielce
17:00Polonia Nysa - Górnik Łęczna
17:00Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
17:00Unia Skierniewice - Widzew Łódź
17:00Kutno - Olimpia Zambrów
17:00Dynamo Stavropol - Druzhba Maykop
17:00Spartak Nalchik - Legion-Dinamo
17:00Kolomna - Murom
17:00Avangard Kursk - Khimik-Arsenal
17:00Tümen - Lada-Tolyatti
17:00Zvezda Perm - Lada Dimitrovgrad
17:30Genk - Oud-Heverlee Leuven
17:30Kufstein - Telfs
17:30Hranice - Kozlovice
17:30Paksi - Újpest
17:30Vard Haugesund - Asker Fotball
17:30CWKS Resovia Rzeszów - Piast Gliwice
17:30Tatran Prešov - Sobrance
17:30ŠK Odeva Lipany - MŠK Tesla Stropkov
17:45Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
18:00CSKA Moskova - Tambov
18:00Pinzgau Saalfelden - Avusturya Salzburg
18:00Ljubic Prnjavor - Tekstilac
18:00Podrinje Janja - Drina Zvornik
18:00Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City
18:00Septemvri Simitli - Neftochimic Burgas
18:00Kariana Erden - Septemvri Sofia
18:00Dobrudzha Dobrich - Ludogorets
18:00Lokomotiv Sofia - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
18:00Dolní Benesov - Vrchovina
18:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovan Rosice
18:00Cesky Brod - Písek
18:00Cesky Lev-Union Beroun - Viktoria Zizkov
18:00Baník Most - Králův Dvůr
18:00Nachod - Hradec Kralove
18:00OEZ Letohrad - Chrudim
18:00Slovan Velvary - Dobris
18:00Sokol Srbice - Baník Sokolov
18:00Velke Hamry - Graffin Vlašim
18:00Vysoké Mýto - Sokol Zápy
18:00Rabotnički - Belasica Strumica
18:00Broń Radom - Blonianka Blonie
18:00Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno
18:00Foto-Higiena - Warta Gorzow
18:00Gryf Wejherowo - Radunia Stezyca
18:00Gwardia Koszalin - Przodkowo
18:00Hetman Zamość - Wisla Pulawy
18:00Huragan Morag - Radomsko
18:00Energetyk ROW Rybnik - Stal Brzeg
18:00Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
18:00Starogard Gdanski - Gornik Konin
18:00Wasilkow - Pelikan Łowicz
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Cracovia
18:00MLKS Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
18:00Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
18:00Piast Żmigród - Polonia-Stal
18:00Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
18:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Wikielec
18:00Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Radnički 1923 - Zeleznicar Pancevo
18:00Zemun - Trayal
18:00Kabel Novi - Dubocica
18:00Loznica - Kolubara Lazarevac
18:00Inđija - Napredak Kruševac
18:00Dinamo Pančevo - Becej
18:00Lokomotiva Beograd - BASK Beograd
18:00Moravac Orion Mrštane - Vlasina
18:00Hajduk Kula - Stari Grad
18:00Mladenovac - Sremčica
18:00Radnički Beograd - Lestane
18:00Rembas Resavica - Morava Vladicin
18:00Sindelic - Kablovi
18:00Toplicanin - Radan
18:00Vrsac - 1 Maj Ruma
18:00Tatran Liptovský Mikuláš - ŠTK 1914 Šamorín
18:00Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov
18:00Púchov - Partizán Bardejov
18:00Slovan Duslo Šaľa - Slovan Galanta
18:00Fomat Martin - Zarnovica
18:00Malzenice - Častkovce
18:00Dekani - Brezice
18:00Drava Ptuj - КНК Fužinar
18:00Nafta Lendava - Primorje
18:00Radomlje - Šmartno 1928
18:00Rudar Velenje - Bilje
18:00Adria Miren - Izola
18:00Ziri - Šenčur
18:00Al-Hussein - Al-Ahli Sports Club Amman
18:00Sahab Club - Al-Faisaly Amman
18:00Liverpool Montevideo - Centro Atlético Fénix
18:30Maria Saal - Klagenfurt
18:30Igman Konjic - Travnik
18:30Dugopolje - Cibalia
18:30Dalkurd - Halmstads
18:30Sundsvall - GAIS
18:30Östers - Brage
18:30Jezero Plav - Rudar Pljevlja
18:30Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik
18:30Chernomorets Novorossiysk - Krasnodar
18:30Kuban Krasnodar - Mashuk-KMV Pyatigorsk
18:30Brodarac - Belgrad
18:30Buducnost Krusik - Edinstvo
18:30Smederevo - Susica Kragujevac
18:30Sumadija Arandelovac - Sloga Pozega
18:30Takovo - Sloboda Užice
18:30Hammam-Lif - Guerdane
18:30Étoile du Sahel - Espérance de Tunis
18:45Bellinzona - Rapperswil-Jona
18:55Rijeka - Šibenik
18:55Adalah - Al-Hilal
19:00Lokomotiv Moskova - Krasnodar
19:00Auersmacher - Borussia Neunkirchen
19:00Imst - Wörgl
19:00Jakob im Rosental - Dellach-Gail
19:00Weiz - Kalsdorf
19:00Al-Ittihad Bahreyn - Bahrain
19:00Vitosha Bistritsa - Hebar Pazardzhik
19:00Litex Lovech - Sozopol
19:00Rakvere JK Tarvas - Helios Voru
19:00Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond
19:00Orlando Pirates - Bidvest Wits
19:00Shelbourne - Derry City
19:00Étoile Carouge - Brühl
19:00Íþróttabandalag Akraness - Fylkir
19:00Valur FutbolClub - Knattspyrnufélag Akureyrar
19:00Leiknir Reykjavík - Þór Akureyri
19:00Selfoss - Dalvik Reynir
19:00York 9 - Atletico Ottawa
19:00Kluczbork - Ruch Chorzow
19:00ŽP Šport Podbrezová - ŠK Slovan II Bratislava
19:00AS Trenčín - MŠK Žilina
19:10Al-Faisaly Harmah - Al-Ahli
19:15Esteghlal - Paykan
19:15Gohar - Persepolis
19:15Nassaji Mazandaran - Ahan Isfahan
19:15Pars Jonoubi - Foolad Khuzestan FutbolClub
19:15Saipa - Naft Masjed Soleyman
19:15Sanat Naft Abadan - Shahin
19:15Sepahan Isfahan - Shahr Khodro
19:15Tractor Tabriz - Machine Sazi
19:15Al-Taawon - Dhamk
19:30Hibernian - Motherwell
19:30Ironi Sport Hadera - Maccabi Netanya
19:30Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba
19:30Krka - Triglav Kranj
19:35Zalaegerszegi - Fehervar
20:00Rostov - Zenit Saint Petersburg
20:00Gent - Kortrijk
20:00R. Charleroi - Oostende
20:00Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo
20:00Velež Mostar - Krupa na Vrbasu
20:00Arda Kardzhali - Levski Sofia
20:00Pirin Blagoevgrad - Yantra Gabrovo
20:00Raja Casablanca - Rapide Oued
20:00Tychy - Wisła Płock
20:00Polonia Warszawa - MMKS Concordia Elblag
20:00Novi Pazar - Javor Ivanjica
20:00Radnički Niš - Mačva Šabac
20:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
20:00Zlatibor - Čukarički
20:00Skalica - Dubnica
20:00Spartak Trnava - Pohronie
20:00ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava
20:00DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
20:00Senica - Zemplín Michalovce
20:00Ružomberok - ŠKF Sereď
20:15Kuwait - Naser Sporting Club
20:30Petrocub - Zimbru Chișinău
20:30Ostrowec - Wisła Kraków
20:30Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
20:30Aqaba - Al-Wehdat
20:50Nassr - Al-Wahda Club Mecca
21:00Podgorica - Titograd
21:00Zeta - Iskra Danilovgrad
21:00Sutjeska - Petrovac
21:00Zamalek - Misr El-Makasa
21:00River Plate Montevideo - Club Nacional Montevideo
21:05Osijek - Slaven Belupo
21:30Palmeira - Sport Club Santa Cruz
21:30Odra Opole - Lech Poznań
22:00Manchester City - Lyon
22:00Treze Futebol Clube - Campinense Clube
22:00Tombense - Sao Jose Porto Alegre
22:00Moghreb Tétouan - Hassania Agadir
22:00Safi - Youssoufia Berrechid
22:00Wanderers - Pacific
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
22:30Grêmio Esportivo Brasil - Oeste Futebol Clube
23:00do Gama - Sobradinho
23:00Vila Nova - Paysandu Sport Club
23:30Montevideo Wanderers - Deportivo Maldonado
00:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
00:00Club Deportivo El Nacional - Independiente del Valle
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Mouloudia Club d'Oujda
00:00Guadalupe - Santos de Guápiles
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Corinthians Paulista
01:00Guadalajara - Atlético San Luis
01:00North Texas Legends - Harrington
01:00Clube Náutico Capibaribe - Maceio
01:00Criciúma Esporte Clube - Esporte Clube
01:00Municipal Pérez Zeledón - Alajuelense
01:30Coritiba Foot Ball Club - Flamengo
02:15Delfin - Club Sport Emelec
03:00Cruz Azul - Juarez
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Goiás Esporte Clube
05:00Mazatlan - Club Universidad Nacional
05:06Monterrey - Club Necaxa
07:00Queanbeyan City - Yoogali
07:00South Hobart - Kingborough Lions United Soccer Club
07:30Wollongong Wolves - Marconi Stallions
08:00Sydney United - Manly United
09:00Grulla Morioka - Nagano Parceiro
10:00Azul Claro Numazu - Imabari
11:15Slovácko - Hlučín
11:15Banik Ostrava - Odra Petrkovice
11:15Velké Meziříčí - ČSK Uherský Brod
11:15Sigma Olomouc - Uničov
11:30Vysočina Jihlava - Fastav Zlín
11:30MŠK Žilina - Petržalka 1898
12:00Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki
12:00Tochigi - Ehime
12:00Ventforet Kofu - Tokushima Vortis
12:00Legia Warsaw - Jagiellonia
12:30Kashima Antlers - Vissel Kobe
12:30Gyeongnam - Chungnam Asan
13:00Qingdao Hainiu - Beijing Guoan
13:00Daegu - Incheon United
13:00Gwangju - Gangwon
13:00Ayrfield United - Francis
13:00Bangor - Liffey Wanderers
13:00Broadford Rovers - Kevins Boys
13:00Crumlin United - Killester Donnycarney
13:00Drumcondra - Dunboyne
13:00Firhouse Clover - Kilnamanagh
13:00Glenville - Glebe North FutbolClub
13:00Newtown Rangers - Patrick's CYFC
13:00Júbilo Iwata - United Ichihara Chiba
13:00Mito HollyHock - Tokyo Verdy
13:00Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija
13:00Thespakusatsu Gunma - Ryūkyū
13:00Zweigen Kanazawa - Kyoto Sanga
14:00Kolding Boldklub - Odder
14:00Suwon - Jeju United
14:00Morön - Ytterhogdals
14:00Tromsdalen - Brattvåg
14:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
14:30Altglienicke - Tennis Borussia Berlin
15:00Shanghai Dongya - Shijiazhuang Ever Bright
15:00Ringkøbing - OKS
15:00Eskilsminne - Assyriska Turabdin
15:00Gefle - Berga
15:00Lunds - Skövde
15:00Motala - Tvååkers
15:00Sollentuna - Täby
15:00Limhamn Bunkeflo - Varbergs BoIS
15:00Prespa Birlik - Ängelholms
15:00Egersunds - Levanger
15:00Ślęza Wrocław - Górnik Zabrze
15:30Falkenbergs - Fotboll
15:30Hammarby - Elfsborg
15:30Degerfors - Ljungskile
15:30Vasteras - Umeå
16:00Luleå - Haninge
16:00Frej Taby - Sylvia Norrköping
16:00Landskrona BoIS - Lindome
16:00Ventspils - Jelgava
16:00Kjelsås Fotball - Fløya
16:00Orlęta Radzyń Podlaski - Pogon
16:30Black Leopards - Maritzburg United
16:30Vasalunds - Sandvikens
16:30Chełmianka Chełm - Lagow
17:00Clube Atlético Mineiro - Ceará Sporting Club
17:00Beerschot Wilrijk - Zulte Waregem
17:00Eupen - Club Brugge
17:00Associação Chapecoense de Futebol - Sampaio Corrêa Futebol Clube
17:00Karlstad - Nykopings
17:00Utsiktens - Qviding
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
17:00Podhale - Pogoń Szczecin
17:00Korona Kielce - Sokol Sieniawa
17:00Swit Skolwin - Chemik Police
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Cherno More Varna
17:55Diósgyőri - Mezőkövesd-Zsóry
18:00Borac Banja Luka - HŠK Zrinjski Mostar
18:00Bromharitaojkarna - Karlslunds
18:00JDFS Alberts - Super Nova
18:00Valmieras - Liepāja
18:00Hødd - Skeid Fotball
18:00Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00Lechia Zielona Gora - Miedz Legnica
18:00Lewart AGS Lubartow - Wiazownica
18:00Fraficar Beograd - Dinamo Vranje
18:00Progreso - Cerro
18:30Livingston - Rangers
18:30Mjällby - Malmö
18:30Mariehamn - Turun Palloseura
18:30Kajaani - KPV
18:30Jaro - Akatemia
18:30Gnistan - MYPA
18:30Mikkelin Palloilijat - Ekenäs
18:30Junak Sinj - Dubrava
18:30Norrby - Trelleborgs
18:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
18:30Debreceni - Szolnoki MÁV
18:30Szentlorinc - Vasas
18:30Chrobry Głogów - Cracovia
18:55Hajduk Split - Istra 1961
19:00Haugesund - Strømsgodset
19:00Grenland - Kristiansund
19:00Sandefjord Fotball - Bodø-Glimt
19:00Brann - Mjøndalen
19:00Viking - Stabæk Fotball
19:00Narva Trans - Tallinna Kalev
19:00SuperSport United - Bloemfontein Celtic
19:00Patrick's Athletic - Shamrock Rovers
19:00Bačka Palanka - Backa Topola
19:15Anderlecht - Sint-Truidense
20:00Almería - Girona
20:00Deportivo Toluca - Tigres de la UANL
20:00Radnik Bijeljina - Široki Brijeg
20:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv
20:00Osijek - Orijent
20:00Kópavogur - Fjölnir
20:00Rīgas Futbola skola - Daugavpils
20:00Aqvital Csakvar - Ajka
20:00Békéscsaba 1912 Előre - Kaposvári Rákóczi
20:00Siófok - DEAC
20:00Győri - Soroksár
20:00Kazincbarcikai - Pécsi
20:00Nyíregyháza Spartacus - Dorogi
20:00Szombathelyi Haladás - Szeged 2011
20:00Puskás Akadémia - Budapest Honvéd
21:00Pyramids - Tala'ea El-Gaish
21:00Metalac Gornji Milanovac - Proleter Novi
21:00FK - Voždovac
21:00Vojvodina - Mladost Lučani
21:00Cerro Largo - Rentistas
21:05Dinamo Zagreb - Lokomotiva
21:30Rosenborg - Aalesunds
21:30ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
22:00Sevilla - Manchester United
22:00Bajai - Clube Atletico Bragantino
22:00Vasco da Gama - São Paulo
22:00Figueirense Futebol Clube - Cruzeiro Esporte Clube
22:00Sevilla - Manchester Utd. (beIN SPORTS HD 1)
22:15Frosinone Calcio - Spezia Calcio
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Breiðablik
23:00Real Zaragoza - Elche
23:30Peñarol - Club Atlético Boston River
00:00Fluminense FutbolClub - Sport Club Internacional
00:00Olmedo - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club do Recife
01:30Fortaleza - Botafogo de Futebol e Regatas
01:45Santos - Clube Atlético Paranaense
02:15Universidad Católica del Ecuador - Aucas
03:06Club Santos Laguna - Atlas
03:30Dallas - Nashville
05:00Querétaro - Club América
13:00Wuhan Zall - Chongqing Lifan
13:00Daejeon Citizen - Seoul E-Land
15:00Hebei China Fortune - Tianjin Teda
17:45Tsarsko Selo Sofia - Montana
18:00Tukums 2000 - Spartaks Jurmala
19:00Åsane Fotball - Sandnes
19:00Jerv - Tromsø
19:00HamKam - Grorud
19:00Lillestrøm - Raufoss
19:00Sogndal Fotball - Ranheim Fotball
19:00Strømmen - Oygarden
20:00Waasland-Beveren - Standard Liège
20:00Häcken - Varbergs BoIS
20:00Helsingborgs - Sirius Fotboll
20:00Göteborg - Norrköping
20:00Östersunds - Kalmar
20:00Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia 1948
20:00Piteå - Notvikens
20:00Eskilstuna - Akropolis
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Várda
21:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Stjarnan
21:30Start - Vålerenga Fotball
22:00Internazionale Milano - Shakhtar Donetsk
22:00Inter - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
05:00Club León - Club Tijuana
16:30Chikhura Sachkhere - Saburtalo Tbilisi
18:30Haka - HJK
18:30RoPS - Inter Turku
19:45Sligo Rovers - Waterford
20:00Legia Warsaw - Linfield
20:00Örgryte - Jönköpings Södra
20:00KFUM - Toppfotball
22:00Leipzig - Paris Saint-Germain
21:00PAOK - Beşiktaş (spor SMART HD)
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.