logo
TV8 HD
Paylaş:
15 Ağustos 2020 Cumartesi 16:43:30
16:30Anzhi Makhachkala - Rostov-on-DonCanlı
16:15Van - GandzasarCanlı
16:00Sokol Saratov - Kvant ObninskCanlı
16:00Tümen - Lada-TolyattiCanlı
16:00Crystal Palace - ColomboCanlı
16:00Tallinna JK Leg - Nõmme Kalju |N|Canlı
16:00Örebro SK - Djurgårdens IF |N|Canlı
15:15Dynamo Moskova - Rotor VolgogradCanlı
15:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Sokol OstrodaCanlı
15:00Rodina Moskova - Dynamo II MoskovaCanlı
15:00Chelyabinsk - Volga UlyanovskCanlı
15:00Zvezda Perm - Lada DimitrovgradCanlı
14:45Slavoj - TreboradiceCanlı
16:30Polokwane City - Kaizer Chiefs
16:45Ungmennafélagið Afturelding - Vestri
17:00Hamilton Academical - Mirren
17:00Kilmarnock - Johnstone
17:00Ross County - Dundee United
17:00Ilves - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00HJK - Honka
17:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Guarani
17:00Sarpsborg 08 - Molde
17:00Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
17:00Chemnitzer - Viktoria 1889
17:00Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
17:00Huchting - Blumenthaler
17:00Hercules Oulu - RoPS
17:00Kemi City - Oulun Luistinseura
17:00Musan Salama - Oulu
17:00Shamrock Rovers - Wexford Gençlers
17:00Halmia - Assyriska
17:00Västra Frölunda - Onsala
17:00Trosa Vagnharad - Rynninge
17:00Karlstad - Savedalens
17:00Enköpings - Fagersta Sodra
17:00Gamla Upsala - Stocksund
17:00Osterakers - Lidingö
17:00Red Star Zürich - Balzers
17:00Breitenrain - Basel
17:00Zürich - Köniz
17:00Young Fellows Juventus - Stade Nyonnais
17:00Leiknir Faskrudsfjordur - Knattspyrnudeild UMFG
17:00Kordrengir - Íþróttafélag Reykjavíkur
17:00Uppsveitir - Lettir Reykjavik
17:00Iþrottafelag Hafnarfjardar - Vestmannaeyjar
17:00Arendal - Bryne
17:00Kvik Halden - Fredrikstad
17:00Notodden - Flekkerøy
17:00Karpaty Krosno - Stal Mielec
17:001925 Kalisz - Korona Kielce
17:00Polonia Nysa - Górnik Łęczna
17:00Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
17:00Unia Skierniewice - Widzew Łódź
17:00Kutno - Olimpia Zambrów
17:00Dynamo Stavropol - Druzhba Maykop
17:00Spartak Nalchik - Legion-Dinamo
17:00Kolomna - Murom
17:00Avangard Kursk - Khimik-Arsenal
17:00Istiklol Dushanbe - Khujand
17:30Genk - Oud-Heverlee Leuven
17:30Hranice - Kozlovice
17:30Paksi - Újpest
17:30Vard Haugesund - Asker Fotball
17:30CWKS Resovia Rzeszów - Piast Gliwice
17:30Tatran Prešov - Sobrance
17:30ŠK Odeva Lipany - MŠK Tesla Stropkov
17:45Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
18:00CSKA Moskova - Tambov
18:00Pinzgau Saalfelden - Avusturya Salzburg
18:00Ljubic Prnjavor - Tekstilac
18:00Podrinje Janja - Drina Zvornik
18:00Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City
18:00Kariana Erden - Septemvri Simitli
18:00Dobrudzha Dobrich - Ludogorets
18:00Lokomotiv Sofia - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
18:00Dolní Benesov - Vrchovina
18:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovan Rosice
18:00Cesky Brod - Písek
18:00Cesky Lev-Union Beroun - Viktoria Zizkov
18:00Baník Most - Králův Dvůr
18:00Nachod - Hradec Kralove
18:00OEZ Letohrad - Chrudim
18:00Slovan Velvary - Dobris
18:00Sokol Srbice - Baník Sokolov
18:00Velke Hamry - Graffin Vlašim
18:00Vysoké Mýto - Sokol Zápy
18:00Echallens - Chaux-de-Fonds
18:00Rabotnički - Belasica Strumica
18:00Panevezys - Vilnius
18:00Vilniaus Vytis - Dainava Alytus
18:00Broń Radom - Blonianka Blonie
18:00Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno
18:00Foto-Higiena - Warta Gorzow
18:00Gryf Wejherowo - Radunia Stezyca
18:00Gwardia Koszalin - Przodkowo
18:00Hetman Zamość - Wisla Pulawy
18:00Huragan Morag - Radomsko
18:00Energetyk ROW Rybnik - Stal Brzeg
18:00Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
18:00Starogard Gdanski - Gornik Konin
18:00Wasilkow - Pelikan Łowicz
18:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Cracovia
18:00MLKS Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
18:00Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
18:00Piast Żmigród - Polonia-Stal
18:00Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
18:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Wikielec
18:00Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Fakel-M - Krasnyy
18:00Radnički 1923 - Zeleznicar Pancevo
18:00Zemun - Trayal
18:00Kabel Novi - Dubocica
18:00Loznica - Kolubara Lazarevac
18:00Inđija - Napredak Kruševac
18:00Tatran Liptovský Mikuláš - ŠTK 1914 Šamorín
18:00Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov
18:00Púchov - Partizán Bardejov
18:00Slovan Duslo Šaľa - Slovan Galanta
18:00Fomat Martin - Zarnovica
18:00Malzenice - Častkovce
18:00Dekani - Brezice
18:00Drava Ptuj - КНК Fužinar
18:00Nafta Lendava - Primorje
18:00Radomlje - Šmartno 1928
18:00Rudar Velenje - Bilje
18:00Adria Miren - Izola
18:00Ziri - Šenčur
18:00Al-Hussein - Al-Ahli Sports Club Amman
18:00Sahab Club - Al-Faisaly Amman
18:00Liverpool Montevideo - Centro Atlético Fénix
18:30Dalkurd - Halmstads
18:30Sundsvall - GAIS
18:30Östers - Brage
18:30Maria Saal - Klagenfurt
18:30Igman Konjic - Travnik
18:30Dugopolje - Cibalia
18:30Jezero Plav - Rudar Pljevlja
18:30Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik
18:30Chernomorets Novorossiysk - Krasnodar
18:30Kuban - Mashuk-KMV Pyatigorsk
18:30Hammam-Lif - Guerdane
18:30Étoile du Sahel - Espérance de Tunis
18:45Bellinzona - Rapperswil-Jona
18:55Rijeka - Šibenik
18:55Adalah - Al-Hilal
19:00Lokomotiv Moskova - Krasnodar
19:00Shelbourne - Derry City
19:00Auersmacher - Borussia Neunkirchen
19:00Imst - Wörgl
19:00Jakob im Rosental - Dellach-Gail
19:00Weiz - Kalsdorf
19:00Al-Ittihad Bahreyn - Bahrain
19:00Vitosha Bistritsa - Hebar Pazardzhik
19:00Litex Lovech - Sozopol
19:00Rakvere JK Tarvas - Helios Voru
19:00Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond
19:00Orlando Pirates - Bidvest Wits
19:00Étoile Carouge - Brühl
19:00Íþróttabandalag Akraness - Fylkir
19:00Valur FutbolClub - Knattspyrnufélag Akureyrar
19:00Leiknir Reykjavík - Þór Akureyri
19:00Selfoss - Dalvik Reynir
19:00York 9 - Atletico Ottawa
19:00Kluczbork - Ruch Chorzow
19:00ŽP Šport Podbrezová - ŠK Slovan II Bratislava
19:00AS Trenčín - MŠK Žilina
19:10Al-Faisaly Harmah - Al-Ahli
19:15Esteghlal - Paykan
19:15Gohar - Persepolis
19:15Nassaji Mazandaran - Ahan Isfahan
19:15Pars Jonoubi - Foolad Khuzestan FutbolClub
19:15Saipa - Naft Masjed Soleyman
19:15Sanat Naft Abadan - Shahin
19:15Sepahan Isfahan - Shahr Khodro
19:15Tractor Tabriz - Machine Sazi
19:15Al-Taawon - Dhamk
19:30Hibernian - Motherwell
19:30Ironi Sport Hadera - Maccabi Netanya
19:30Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba
19:30Krka - Triglav Kranj
19:35Zalaegerszegi - Fehervar
20:00Rostov - Zenit Saint Petersburg
20:00Gent - Kortrijk
20:00R. Charleroi - Oostende
20:00Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo
20:00Velež Mostar - Krupa na Vrbasu
20:00Arda Kardzhali - Levski Sofia
20:00Pirin Blagoevgrad - Yantra Gabrovo
20:00Tallinn - Tartu JK Welco Elekter
20:00Tychy - Wisła Płock
20:00Polonia Warszawa - MMKS Concordia Elblag
20:00Novi Pazar - Javor Ivanjica
20:00Radnički Niš - Mačva Šabac
20:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
20:00Zlatibor - Čukarički
20:00Skalica - Dubnica
20:00Spartak Trnava - Pohronie
20:00ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava
20:00DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
20:00Senica - Zemplín Michalovce
20:00Ružomberok - ŠKF Sereď
20:15Kuwait - Naser Sporting Club
20:30Ostrowec - Wisła Kraków
20:30Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
20:30Aqaba - Al-Wehdat
20:50Nassr - Al-Wahda Club Mecca
21:00Podgorica - Titograd
21:00Zeta - Iskra Danilovgrad
21:00Sutjeska - Petrovac
21:00Zamalek - Misr El-Makasa
21:00River Plate Montevideo - Club Nacional Montevideo
21:05Osijek - Slaven Belupo
21:30Palmeira - Sport Club Santa Cruz
21:30Odra Opole - Lech Poznań
22:00Manchester City - Lyon
22:00Treze Futebol Clube - Campinense Clube
22:00Tombense - Sao Jose Porto Alegre
22:00Moghreb Tétouan - Hassania Agadir
22:00Safi - Youssoufia Berrechid
22:00Wanderers - Pacific
22:00Manchester City - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
22:30Grêmio Esportivo Brasil - Oeste Futebol Clube
23:00do Gama - Sobradinho
23:00Vila Nova - Paysandu Sport Club
23:30Montevideo Wanderers - Deportivo Maldonado
00:00Guadalupe - Santos de Guápiles
00:00Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
00:00Club Deportivo El Nacional - Independiente del Valle
00:00Renaissance Sportive de Berkane - Mouloudia Club d'Oujda
01:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Corinthians Paulista
01:00Guadalajara - Atlético San Luis
01:00Clube Náutico Capibaribe - Maceio
01:00Municipal Pérez Zeledón - Alajuelense
01:00North Texas Legends - Harrington
01:00Criciúma Esporte Clube - Esporte Clube
01:30Coritiba Foot Ball Club - Flamengo
02:00Charlotte Independence - Memphis 901
02:00Hartford Athletic - New York Red Bulls
02:00Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds
02:00North Carolina - Birmingham Legion
02:15Delfin - Club Sport Emelec
03:00Cruz Azul - Juarez
03:00Charleston Battery - Atlanta United
03:00Louisville City - Loudoun United
03:00Oklahoma City Energy - Grande Valley
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Goiás Esporte Clube
04:00San Antonio Texas - Austin Bold
05:00Mazatlan - Club Universidad Nacional
05:00Orange County Blues - Vegas Lights
05:00Real Monarchs - Paso Locomotive
05:00Deportivo Saprissa - Limón
05:06Monterrey - Club Necaxa
05:30Phoenix Rising - San Diego Loyal
05:30Reno 1868 - Portland Timbers
06:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance
06:00Khangarid Klub - Ulaanbaatar
07:00Queanbeyan City - Yoogali
07:00South Hobart - Kingborough Lions United Soccer Club
07:30Broadmeadow Magic - Lake Maquarie
07:30Charlestown City Blues - Valentine Phoenix
07:30Edgeworth Eagles - Weston Workers Bears
07:30Maitland - Lambton Jaffas
07:30Wollongong Wolves - Marconi Stallions
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Mitchelton FutbolClub
08:00Moreton Bay United - Peninsula Power FutbolClub
08:00Saint George City - Northem Tigers
08:00Sydney United - Manly United
09:00Grunge Thistle - Toowong FutbolClub
09:00Brisbane Wolves - South West Queensland Thunder
09:00Sunshine Coast - South United
09:00Grulla Morioka - Nagano Parceiro
09:30Gold Coast United - Capalaba FutbolClub
10:00SKA-Khabarovsk - Volgar Astrakhan
10:00Sent-George Willawong - North Star
10:00Azul Claro Numazu - Imabari
11:00Broadbeach United - Coomera
11:00Deren - Mazaalainuud
11:15Slovácko - Hlučín
11:15Banik Ostrava - Odra Petrkovice
11:15Velké Meziříčí - ČSK Uherský Brod
11:15Sigma Olomouc - Uničov
11:15Brumov - Olomouc
11:15Havírov - Karvina
11:15Zbrojovka - Sokol Lanzhot
11:15Kvasice - Slusovice
11:25Tuggeranong United - Gungahlin United
11:30Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles
11:30Vysocina Jihlava - Fastav Zlín
11:30Asia Europe University - Boeung
11:30MŠK Žilina - Petržalka 1898
11:30Nitra - Marcelova
11:30Raca Bratislava - Senec
11:30Jednota Banova - Cadca
12:00Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki
12:00Tochigi - Ehime
12:00Ventforet Kofu - Tokushima Vortis
12:00Police Club - Vientiane
12:00Legia Warsaw - Jagiellonia
12:30Kashima Antlers - Vissel Kobe
12:30Gyeongnam - Chungnam Asan
13:00Tom Tomsk - İrtiş Omsk
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Alania Vladikavkaz
13:00Qingdao Hainiu - Beijing Guoan
13:00Daegu - Incheon United
13:00Gwangju - Gangwon
13:00Ayrfield United - Francis
13:00Bangor - Liffey Wanderers
13:00Broadford Rovers - Kevins Boys
13:00Crumlin United - Killester Donnycarney
13:00Drumcondra - Dunboyne
13:00Firhouse Clover - Kilnamanagh
13:00Glenville - Glebe North FutbolClub
13:00Newtown Rangers - Patrick's CYFC
13:00Júbilo Iwata - United Ichihara Chiba
13:00Mito HollyHock - Tokyo Verdy
13:00Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija
13:00Thespakusatsu Gunma - Ryūkyū
13:00Zweigen Kanazawa - Kyoto Sanga
14:00Kolding Boldklub - Odder
14:00Suwon - Jeju United
14:00Morön - Ytterhogdals
14:00Svay Rieng - Police Commissariat
14:00Tromsdalen - Brattvåg
14:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
14:30Altglienicke - Tennis Borussia Berlin
14:30Jomo Cosmos - Uthongathi
15:00Blau-Weiss Zorbau - 1921 Krieschow
15:00Tasmania Berlin - Hertha 06
15:00Neustrelitz - Hansa Rostock
15:00Admira Prague - Viktoria Zizkov
15:00Velke Mezirici - Namest nad Oslavou-Vicenice
15:00Shanghai Dongya - Shijiazhuang Ever Bright
15:00Ringkøbing - OKS
15:00Eskilsminne - Assyriska Turabdin
15:00Gefle - Berga
15:00Lunds - Skövde
15:00Motala - Tvååkers
15:00Sollentuna - Täby
15:00Limhamn Bunkeflo - Varbergs BoIS
15:00Prespa Birlik - Ängelholms
15:00Gardabaer - Sindri
15:00Egersunds - Levanger
15:00Ślęza Wrocław - Górnik Zabrze
15:30Falkenbergs - Fotboll
15:30Hammarby - Elfsborg
15:30Degerfors - Ljungskile
15:30Vasteras - Umeå
16:00Keila - Tartu JK Welco Elekter
16:00Paide Linnameeskond - Viimsi MRJK
16:00Luleå - Haninge
16:00Frej Taby - Sylvia Norrköping
16:00Landskrona BoIS - Lindome
16:00Ventspils - Jelgava
16:00Kjelsås Fotball - Fløya
16:00Orlęta Radzyń Podlaski - Pogon
16:30Noah Yerevan - Shirak
16:30Black Leopards - Maritzburg United
16:30Royal Eagles - Galaxy
16:30Vasalunds - Sandvikens
16:30Chełmianka Chełm - Lagow
17:00Clube Atlético Mineiro - Ceará Sporting Club
17:00Beerschot Wilrijk - Zulte Waregem
17:00Eupen - Club Brugge
17:00Saint Michael ob Bleiburg - Kraig
17:00Associação Chapecoense de Futebol - Sampaio Corrêa Futebol Clube
17:00Karlstad - Nykopings
17:00Utsiktens - Qviding
17:00Banga Gargždai - Panevezys
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
17:00Podhale - Pogoń Szczecin
17:00Korona Kielce - Sokol Sieniawa
17:00Swit Skolwin - Chemik Police
17:00Milenium Bardejovska Nova - Slovan Giraltovce
17:00Mladost Kalsa - Slavia TU Kosice
17:00Pokrok SEZ Krompachy - Snina
17:00Svidnik - Družstevník Plavnica
17:30Žďas Žďár nad Sázavou - Bystřice nad Pernštejnem
17:30Slavoj TKZ Polná - Stará Říše
17:30Strani - Slavicin
17:30Bohumin - Slavoj Olympia
17:30Pribyslav - Ledec nad Sazavou
17:30Hlíðarendi - Hörður Í.
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Cherno More Varna
17:55Diósgyőri - Mezőkövesd-Zsóry
18:00Borac Banja Luka - HŠK Zrinjski Mostar
18:00Ivancice - Krumvir
18:00Koberice - Pustá Polom
18:00Moravan Oldrisov - Bridlicna
18:00Pardubicky - Agria Chocen
18:00Horice - Sokol Trebes
18:00Bilovec - Sokol Háj ve Slezsku
18:00Tatran Sedlcany - Slavoj Vysehrad
18:00Bromharitaojkarna - Karlslunds
18:00Värmbols - Åtvidabergs
18:00JDFS Alberts - Super Nova
18:00Valmieras - Liepāja
18:00Hødd - Skeid Fotball
18:00Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00Lechia Zielona Gora - Miedz Legnica
18:00Lewart AGS Lubartow - Wiazownica
18:00Fraficar Beograd - Dinamo Vranje
18:00Nové Zámky - Kalna nad Hronom
18:00Tatran Oravske Vesele - Rakytovce
18:00Baník Kalinovo - Lokomotíva Zvolen
18:00Brda - Beltinci
18:00Ilirija Ljubljana - Zagorje
18:00Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana
18:00Progreso - Cerro
18:30Livingston - Rangers
18:30Mjällby - Malmö
18:30Ararat Yerevan - Pyunik
18:30Honka - Viikingit
18:30Jyväskylä - Soccer Club Kuopio Futis-98
18:30Mariehamn - Turun Palloseura
18:30Kajaani - KPV
18:30Jaro - Akatemia
18:30Gnistan - MYPA
18:30Mikkelin Palloilijat - Ekenäs
18:30Junak Sinj - Dubrava
18:30Skellefteå - Umeå
18:30Norrby - Trelleborgs
18:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
18:30Debreceni - Szolnoki MÁV
18:30Szentlorinc - Vasas
18:30Lokomotiva Devínska Nova - ŠK Báhoň
18:30Rusovce - Inter Bratislava
18:40Chrobry Głogów - Cracovia
18:55Hajduk Split - Istra 1961
19:00Haugesund - Strømsgodset
19:00Grenland - Kristiansund
19:00Sandefjord Fotball - Bodø-Glimt
19:00Brann - Mjøndalen
19:00Viking - Stabæk Fotball
19:00Ittifaq Maqaba - Sitra Club
19:00Malkiya Club - Al-Budaiya
19:00SuperSport United - Bloemfontein Celtic
19:00Patrick's Athletic - Shamrock Rovers
19:00Samherjar - KFB
19:00Valour Winnipeg - Cavalry
19:00Bačka Palanka - Backa Topola
19:10Al-Mojzel - Ain Al-Atawlah
19:15Anderlecht - Sint-Truidense
19:30Krško - Roltek
20:00Almería - Girona
20:00Deportivo Toluca - Tigres de la UANL
20:00Radnik Bijeljina - Široki Brijeg
20:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv
20:00Osijek - Orijent
20:00Kópavogur - Fjölnir
20:00Rīgas Futbola skola - Daugavpils
20:00Aqvital Csakvar - Ajka
20:00Békéscsaba 1912 Előre - Kaposvári Rákóczi
20:00Siófok - DEAC
20:00Győri - Soroksár
20:00Kazincbarcikai - Pécsi
20:00Nyíregyháza Spartacus - Dorogi
20:00Szombathelyi Haladás - Szeged 2011
20:00Puskás Akadémia - Budapest Honvéd
21:00Pyramids - Tala'ea El-Gaish
21:00Metalac Gornji Milanovac - Proleter Novi
21:00FK - Voždovac
21:00Vojvodina - Mladost Lučani
21:00Cerro Largo - Rentistas
21:05Dinamo Zagreb - Lokomotiva
21:30Rosenborg - Aalesunds
21:30ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
22:00Sevilla - Manchester United
22:00Bajai - Clube Atletico Bragantino
22:00Vasco da Gama - São Paulo
22:00Figueirense Futebol Clube - Cruzeiro Esporte Clube
22:00Forge - Edmonton
22:00Sevilla - Manchester Utd. (beIN SPORTS HD 1)
22:15Frosinone Calcio - Spezia Calcio
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Breiðablik
23:00Real Zaragoza - Elche
23:30Peñarol - Club Atlético Boston River
00:00Fluminense FutbolClub - Sport Club Internacional
00:00Olmedo - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club do Recife
01:30Fortaleza - Botafogo de Futebol e Regatas
01:45Santos - Clube Atlético Paranaense
02:15Universidad Católica del Ecuador - Aucas
03:06Club Santos Laguna - Atlas
03:30Dallas - Nashville
05:00Querétaro - Club América
13:00Wuhan Zall - Chongqing Lifan
13:00Daejeon Citizen - Seoul E-Land
15:00Hebei China Fortune - Tianjin Teda
17:45Tsarsko Selo Sofia - Montana
18:00Tukums 2000 - Spartaks Jurmala
19:00Åsane Fotball - Sandnes
19:00Jerv - Tromsø
19:00HamKam - Grorud
19:00Lillestrøm - Raufoss
19:00Sogndal Fotball - Ranheim Fotball
19:00Strømmen - Oygarden
20:00Waasland-Beveren - Standard Liège
20:00Häcken - Varbergs BoIS
20:00Helsingborgs - Sirius Fotboll
20:00Göteborg - Norrköping
20:00Östersunds - Kalmar
20:00Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia 1948
20:00Piteå - Notvikens
20:00Eskilstuna - Akropolis
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Várda
21:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Stjarnan
21:30Start - Vålerenga Fotball
22:00Internazionale Milano - Shakhtar Donetsk
22:00Inter - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
05:00Club León - Club Tijuana
16:30Chikhura Sachkhere - Saburtalo Tbilisi
18:30Haka - HJK
18:30RoPS - Inter Turku
19:45Sligo Rovers - Waterford
20:00Legia Warsaw - Linfield
20:00Örgryte - Jönköpings Södra
20:00KFUM - Toppfotball
22:00Leipzig - Paris Saint-Germain
12:30Western United - Melbourne City
21:00PAOK - Beşiktaş (spor SMART HD)
16:11Halep, Simona - Begu, Irina-Cam |N|Canlı
16:05Mark Pashukevich - Pavel LeonchikCanlı
16:02Baldi, Filippo - Gigante, Matteo |N|Canlı
16:00Artem Avdeev - Dmitry KrupskyCanlı
16:00Evgeny Itskov - Ivan FedotovCanlı
15:55Vatutin, Alexey - Moraing, Mats |N|Canlı
15:37Anna Svetlova - Alexey KremnevCanlı
15:30Sergey Romanov - Roman LutkovskiyCanlı
15:24Berrettini, Jac - Arnaboldi, Andr |N|Canlı
15:15Kostov - Dimitr AvzhievCanlı
15:12van de Zandschu - Forejtek, Jonas |N|Canlı
14:41Dmitriy Zaharkin - Andrey UsikovCanlı
16:30Malek Jaziri - Oscar Otte
16:30Ekaterine Gorgodze - Andreea Amalia Rosca
17:00Ergi Kirkin - Sebastian Gima
17:00Santa Strombach - Lisa Ponomar
17:00Maciej Rajski - Dominik Nazaruk
17:00Aleksandra Julia Jelen - Anastasiya Shoshyna
17:00Evtimova - Mayuka Aikawa
17:00Hurricane Tyra Black - Barbara Bonic
17:30Ryan Peniston - Daniel
17:30Eliz Maloney - Emily Arbuthnott
18:00Shelby Rogers - Belen Teichmann
18:00Yanki Erel - Stefan Palosi
19:00Hands - Henry Patten
19:00Naomi Broady - Sarah Beth Grey
19:00Katerina Stewart - Gianna Pielet
19:00Sofia Sewing - Layne Sleeth
19:00Alec Adamson - Raymond Sarmiento
19:00Lorraine M. Guillermo - Marcela Zacarias
19:30Jennifer Brady - Cori Gauff
20:30Guarachi/Kravchuk - Bouzkova/Teichmann
20:30Djurabek Karimov - Nick Chappell
20:30Charlotte Chavatipon - Sophie Chang
21:00Evtimova - Hurricane Tyra Black
21:00Barbara Bonic - Mayuka Aikawa
22:00Alec Adamson - Ivan Nedelko
22:00Lorraine M. Guillermo - Jessica Failla
23:30Djurabek Karimov - Luis Humberto Lopez
23:30Sophie Chang - Emma Davis
01:00Anna Morgina - Paige Cline
12:00Andrew Paulson - Filip Horansky
12:00Arthur De Greef - Enzo Couacaud
12:00Dmitry Popko - Clarke
12:00Robin Haase - Aslan Karatsev
12:00Roman Safiullin - Lukas Rosol
12:00Serhiy Stakhovsky - Tomas Machac
12:00Elias Ymer - Evgeny Karlovskiy
14:00Baena/Trungelliti - Baldi/Hoang
14:00Bagnis/Olivo - Bernardis/Forti
14:00Gigante/Cobolli - Brkic/Giannessi
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.